×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Başvuru Şekli ve Kayıt İşlemleri

Üniversitemize yeni kayıt yaptıran ve Yurtlarımızda konaklamak isteyen öğrencilerimizin ön kayıt başvuruları 29 Ağustos – 4 Eylül 2020 tarihleri arasında web sayfamız üzerinden ONLINE yapılacaktır.

Hafta içi mesai saatleri içerisinde, Covid-19 tedbirleri nedeniyle, Öğrencilerimiz ve aileleri, sıralı olarak yurt personelimiz eşliğinde yurtlarımızı gezme imkanı bulabileceklerdir.

Başvuru tarihleri ve kayıt işlemleriyle ilgili bilgiler 2020-2021 Başvuru Takvimimizde yer almaktadır. Belirtilen tarihler BURSLU ve ÜCRETLİ tüm öğrencilerimiz için geçerlidir.

Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz ön başvuru esnasında ücret yatırmayacaklardır. Bununla birlikte, ön başvuru formunda belirtilecek IBAN numarasının öğrencimize ait olması gerekmektedir.

Yurtlarımızda yeni öğrenci kayıtları, başvuru sırasına göre yapılmakta olup, Ankara dışından gelen öğrencilerimize öncelik verilmektedir.

Online ön başvuruda bulunan ve yurtlarımıza yerleştirilen öğrencilerimizin listesi (asıl liste) ile yedek liste 4 Eylül 2020 Cuma saat 17:00’da web sayfamızda ilan edilecektir.

Asıl listede yer alan öğrencilerimizin, yurt ücretini (barınma ve depozito) 7- 9 Eylül 2020 tarihleri arasında  yurt banka hesabına yatırmaları gerekmektedir. Mali yükümlülüklerini yerine getirmeyen öğrencilerin yerine, yedek liste sıralamasına göre, yeni öğrenci kaydı alınır.

Yerleştirme ve Giriş İşlemleri

Yurtlarımızda konaklamakta olan ve kaydını yenileyen mevcut öğrencilerimizin yerleşimleri tamamlanmış olup, yeni öğrencilerimizin yerleşimleri kalan yerler kapsamında gerçekleştirilecektir.

Yurda en erken giriş tarihi, öğrenim döneminin başlangıcından üç gün öncedir.

2020-2021 akademik yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Duyuru Ekleme Tarihi : 14.08.2020